LOT 83
Hollandse school 20e eeuw
Drie schilderijen, twee winterlandschappen en een boeket met bloemen, resp. olieverf op doek en paneel.
Afmeting: 30 x 24 cm.
24 Aug 2022
Netherlands, Rotterdam
Afmeting: 30 x 24 cm.
24 Aug 2022
Netherlands, Rotterdam