LOT 16

Hollandse school, 20ste eeuw, onder pseudoniem J Schuurman

‘In de smidse’, gesigneerd ‘J. Schuurman’ r.o.

Olieverf op doek, 60,5 x 100 cm

05 Apr 2024
Netherlands, Rotterdam

05 Apr 2024
Netherlands, Rotterdam