Hollandse school, 20ste eeuw, onder pseudoniem J Schuurman
‘In de smidse’, gesigneerd ‘J. Schuurman’ r.o.
Olieverf op doek, 60,5 x 100 cm
05 Apr 2024
Netherlands, Rotterdam
05 Apr 2024
Netherlands, Rotterdam