Hollandse school, 20ste eeuw, onder pseudoniem P. Verschuur
‘Paarden in een stal’, gesigneerd ‘P. Verschuur’ middenonder.
Olieverf op doek, 60 x 100 cm
05 Apr 2024
Netherlands, Rotterdam
Olieverf op doek, 60 x 100 cm
05 Apr 2024
Netherlands, Rotterdam