LOT 73
Hollandse school
Twee volkstaferelen: Ets van J A Wieringa, getiteld "Nettenboetsers" l.o. en gesigneerd r.o. en een litho met een vrouw, twee mannen en figuren op de achtergrond, onduidelijk gesigneerd r.o.
Afmeting: Ets en litho, afm. resp. 21 x 29 cm.
24 Aug 2022
Netherlands, Rotterdam
24 Aug 2022
Netherlands, Rotterdam