LOT 69
Hollandse verguld houten Louis XV spiegel met opengewerkte kuif versierd met c-voluten en cartouches en omlijst met bloemen en roccailles, 18e eeuw, h. 215, br. 100
06 May 2020
Netherlands, Hilversum
06 May 2020
Netherlands, Hilversum