LOT 224
Hollandse wortelnoten gefineerde porseleinkast met gebogen kap en 3 laden met bronzen grepen, rustend op gestoken klauwpoten, 18e eeuw, h. 206, br. 116, d. 40 -reconstructies-
07 Oct 2020
Netherlands, Hilversum
07 Oct 2020
Netherlands, Hilversum