Sold
Lot 29

Hollandse wortelnoten gefineerde secretaire met 4 lades en klep waarachter interieur met lades en vakken, messing beslag met gravédecor, het geheel rustend op bolpoten, 18e eeuw, h. 100,5, b. 103,5, d. 56 cm
Timed
03 Oct 2022
Sale Price
Location
Netherlands, Hilversum