LOT 1078

Hollandse wortelnoten gefineerde vitrinekast met 2 paneeldeurtjes en 3 laden in de dubbel gebogen onderkast, vitrine met roedeverdeling in de bovenkast en gestoken kuif, 18e eeuw

13 Sep 2021
Netherlands, Hertogenbosch

13 Sep 2021
Netherlands, Hertogenbosch