LOT 1049
Hollandse wortelnotenhouten gefineerde commode met 6 laden, knieën en gebogen poten, 19e eeuw
06 Feb 2023
Netherlands, Hertogenbosch
06 Feb 2023
Netherlands, Hertogenbosch