LOT 62
Hollandse/Engelse School (19de eeuw), Een heer aan zijn schrijftafel
Een heer aan zijn schrijftafel
Painter / Artist / School
Hollandse/Engelse School (19de eeuw)
Dimensions
olieverf op board, 25x20 cm (met lijst: 40x36 cm)
Condition Report
Conditie: Heeft plaatselijk stukjes verfverlies, oppervlaktekrasjes, oppervlaktevuil
12 Jun 2023
Netherlands, Hague
Painter / Artist / School
Dimensions
Condition Report
12 Jun 2023
Netherlands, Hague