LOT 62

Hollandse/Engelse School (19de eeuw), Een heer aan zijn schrijftafel

Een heer aan zijn schrijftafel

Painter / Artist / School

Hollandse/Engelse School (19de eeuw)

Dimensions

olieverf op board, 25x20 cm (met lijst: 40x36 cm)

Condition Report

Conditie: Heeft plaatselijk stukjes verfverlies, oppervlaktekrasjes, oppervlaktevuil

12 Jun 2023
Netherlands, Hague

Painter / Artist / School

Dimensions

Condition Report

12 Jun 2023
Netherlands, Hague