LOT 1984
Hondennest moeder met 4 pups op kwarts plateau ogen voorzien van waarschijnlijk facet geslepen safieren zilver.
Italie, Antonio Pavia, 20e eeuw, keurtekens: 800, meesterteken - gebruikssporen, 164,9 gram, 800/1000.
07 Mar 2019
Netherlands, Klaaswaal
07 Mar 2019
Netherlands, Klaaswaal