LOT 511752

Horst Antes - Ingelijste litho

Artist: Horst Antes (1936)
Type: Prints post-1900
Technique: Lithograph on Paper
Style: Modern
Dimensions: 56.5 cm x 76.5 cm (unframed)
Signed: Hand signed
Condition:

Ingelijste litho van Horst Antes. Oplage: 49/190. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen inclusief lijst: H91 x B64,5cm. Afmetingen voorstelling: H76,5 x B56,5 cm. De authenticiteit van het aangeboden kunstwerk is volledig gegarandeerd.Frame: Schade aan de lijst wordt niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is gebroken, wordt dit vermeld. Op foto's van ingelijste werken kan spiegeling zichtbaar zijn. Het kunstwerk kan worden opgehaald in 's-Gravenzande, Nederland (nabij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). Het kunstwerk kan ook worden verzonden met een kleine kunstkoerier (Swift).

08 Apr 2024
Netherlands, 's-Gravenzande

Artist: Horst Antes (1936)
Type: Prints post-1900
Style: Modern
Signed: Hand signed
Condition:

08 Apr 2024
Netherlands, 's-Gravenzande