LOT 117

IKON

Riza i silver med ryska kontrollstämplar Pavel Sazikov, St Petersburg 1870. Tempera på träpannå, Kristus Pantokrator. 22,5x18 cm. Riza med smärre bucklor, repor.

14 Aug 2018
Sweden, Landskrona

14 Aug 2018
Sweden, Landskrona