LOT 118
IKON
Riza i silver med ryska kontrollstämplar, St Petersburg 1870. Tempera på träpannå. Gudsmodern Kazan. 23x18 cm. Riza med bucklor och smärre bristningar.
14 Aug 2018
Sweden, Landskrona
14 Aug 2018
Sweden, Landskrona