LOT 119

IKON

Riza i silver med ryska kontrollstämplar, St Petersburg 1835, bemålad dekor på träpannå. Porträtt av Gudsmodern. 32,5x24 cm. Riza med smärre bucklor och märken.

14 Aug 2018
Sweden, Landskrona

14 Aug 2018
Sweden, Landskrona