LOT 120
IKON
Riza i silver med ryska kontrollstämplar. Tempera på träpannå, porträtt av Kristus Pantokrator med evangeliet. Palekh skolan, 1800-tal, Ryssland. 22,5x18 cm.
14 Aug 2018
Sweden, Landskrona
14 Aug 2018
Sweden, Landskrona