LOT 120

IKON

Riza i silver med ryska kontrollstämplar. Tempera på träpannå, porträtt av Kristus Pantokrator med evangeliet. Palekh skolan, 1800-tal, Ryssland. 22,5x18 cm.

14 Aug 2018
Sweden, Landskrona

14 Aug 2018
Sweden, Landskrona