LOT 3
ILLUM WIKKELSÖ, FÅTÖLJER, FYRA ST
Jakaranda med skinnklädsel. "Capella". Modern design, 1970-tal. Omärkta. Höjd 70, bredd 68 cm. Repor, märken. Dynorna med bristningar undertill. Något solblekta.
CITES-intyg för handel inom EU medföljer.
23 Oct 2018
Sweden, Landskrona
23 Oct 2018
Sweden, Landskrona