ISIDOOR OPSOMER (1878-1967)
Description EN
Still life with ducks.
Oil on canvas.
Signed 'Opsomer'.
Restorations.
Provenance:
Frans van Cauwelaert
De Vuyst, Lokeren, 2015, lot 207
Beschrijving NL
Stilleven met eenden.
Olie op doek.
Getekend 'Opsomer'.
Restauraties.
Herkomst:
Frans van Cauwelaert
Description FR
Nature morte aux canards.
Huile sur toile.
Signée 'Opsomer'.
Restaurations.
Provenance:
Frans van Cauwelaert
Size: 110.5 x 105.5 cm, 124 x 118.5 cm
Description EN
Still life with ducks.
Oil on canvas.
Signed 'Opsomer'.
Restorations.
Provenance:
Frans van Cauwelaert
Beschrijving NL
Stilleven met eenden.
Olie op doek.
Getekend 'Opsomer'.
Restauraties.
Herkomst:
Frans van Cauwelaert
Description FR
Nature morte aux canards.
Huile sur toile.
Signée 'Opsomer'.
Restaurations.
Provenance:
Frans van Cauwelaert