LOT 86

IWC SCHAFFHAUSEN, ARMBANDSUR, HERR

Boett i stål med safirglas. IWC Portugese. Åttadagars urverk (192h gångreserv). 30 juveler. Datum. Modellnr IW 510203. IWC rem i läder. Etui, manual, putsduk och garantibevis daterat 2016-02-22 (gäller t.o.m. 2018-02-22) medföljer. Diameter 43 mm. Rem med något slitage, obetydliga repor.
Obs! Ändring av gångreservens längd.
Auktionsverket ansvarar ej för urverket eller dess funktion.

17 Oct 2017
Sweden, Landskrona

17 Oct 2017
Sweden, Landskrona