IWC SCHAFFHAUSEN, ARMBANDSUR, HERR
Boett i stål med safirglas. IWC Portugese. Åttadagars urverk (192h gångreserv). 30 juveler. Datum. Modellnr IW 510203. IWC rem i läder. Etui, manual, putsduk och garantibevis daterat 2016-02-22 (gäller t.o.m. 2018-02-22) medföljer. Diameter 43 mm. Rem med något slitage, obetydliga repor.
Obs! Ändring av gångreservens längd.
Auktionsverket ansvarar ej för urverket eller dess funktion.