Iers staand horloge in mahonie kast, de kap bekroond door gebroken fronton met bronzen ornament in de vorm van een adelaar, de messing wijzerplaat met verzilverde cijferring, verguld metalen hoekstukken, seconde-, minuut-, uur-, dag-, datum- en maanaanduiding, slagwerk op enkele bel, gesigneerd: Francis Kerr, Loughgall, werkzaam rond 1770-1784 -enkele defecten aan fineer-, hoogte circa 230 cm

21 Apr 2024
Netherlands, Utrecht

21 Apr 2024
Netherlands, Utrecht