LOT 80
Ietske Richters (1912-1997)
Portret van L. A. E. Suermondt in de kledij van zijn overgrootvader L.A. E. Suermondt. Gesigneerd en gedateerd 1927 r.o.
Afmeting: Doek 70 x 49 cm.
02 Feb 2022
Netherlands, Rotterdam
Afmeting: Doek 70 x 49 cm.
02 Feb 2022
Netherlands, Rotterdam