LOT 47
Ikoon - Hemelvaart van Christus
Ikoon - Hemelvaart van Christus - Rusland - ca. 1800 - 30 x 25 cm (gerestaureerd en randbeschadigingen)
27 Mar 2020
Netherlands, Thuisbezorgd
27 Mar 2020
Netherlands, Thuisbezorgd