Impressive 19th century French bronze Louis XVI mantel clock with white marble base circa 1860, dial marked Rödel Fcant a Paris, Rue de la Chausée Dantin, gilt bronze and dark patinated bronze ladies

Imposante 19e eeuwse Franse bronzen Louis XVI pendule met wit marmeren basement omstreeks 1860, wijzerplaat gemerkt Rödel Fcant a Paris, Rue de la Chausée Dantin, verguld brons en donker gepatineerde bronzen dames
Dimensions: 59.5 x 65.5 x 23 cm

21 Apr 2024
Belgium, Gent

21 Apr 2024
Belgium, Gent