LOT 530

Inez van Maanen (20e eeuw)

Abstracte compositie, rechtsonder gesigneerd, collage met beschilderde spijkers en metaalapplicaties op board achter glas, 101x217 cm.

23 Oct 2017
Netherlands, Den Haag

23 Oct 2017
Netherlands, Den Haag