LOT 540
Inez van Maanen (20e eeuw)
Abstracte compositie, rechtsonder gesigneerd, collage met beschilderde spijkers en metaalapplicaties op board, met lijst: 68x63 cm.
23 Oct 2017
Netherlands, Den Haag
23 Oct 2017
Netherlands, Den Haag