LOT 540

Inez van Maanen (20e eeuw)

Abstracte compositie, rechtsonder gesigneerd, collage met beschilderde spijkers en metaalapplicaties op board, met lijst: 68x63 cm.

23 Oct 2017
Netherlands, Den Haag

23 Oct 2017
Netherlands, Den Haag