LOT 84

Italiaans notenhouten bruidskistje versierd met gestoken rozetten opgeven door palmetten, rustend op bolpoten en aan de binnenzijde bekleed met goudleer, 17e eeuw, h. 31, br. 59, d. 33

21 Apr 2021
Netherlands, Hilversum

21 Apr 2021
Netherlands, Hilversum