Italiaanse School (circa 1800), naar Antonio da Correggio, De aanbidding van het Christuskind
Italiaanse School (circa 1800), naar Antonio da Correggio
De aanbidding van het Christuskind
gesigneerd 'D. DellaBruna' (rechtsonder)
olieverf op doek, 80x66 cm (met lijst: 116x102 cm)
Conditie: craquelé, vernis vergeeld, verder goed
29 Apr 2024
Netherlands, Hague
29 Apr 2024
Netherlands, Hague