LOT 2408
General Art and Antique Sale
Italie, gestoken notenhouten sculptuur voorstellende Madonna, 18e eeuw. met resten van polychromie, glazen ogen.
Met resten van polychromie, glazen ogen. Hierbij een gestoken houten sculptuur van Maria.
h. 27-38 cm.
[2]
30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam
h. 27-38 cm.
[2]
30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam