LOT 2428
General Art and Antique Sale
Italië, houten gestoken en gepolychromeerde sculptuur van de heilige Anna en Maria. 19e eeuw.
(beschadigingen)
h. 39,5 cm.
Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen
1]
30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam
(beschadigingen)
h. 39,5 cm.
1]
30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam