Italië, houten gestoken en polychroom geschilderde sculptuur van het Christus kind, 18e/19e eeuw

In staande pose op wolkenpartij, de achtergrond met stralenkrans. Met glazen ogen. [afgebroken vingers]

h. 36 cm, b. 16 cm, d. m.

Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen

[1]

30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam

h. 36 cm, b. 16 cm, d. m.

[1]

30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam