LOT 2358
General Art and Antique Sale
Italië, houten gestoken en polychroom geschilderde sculptuur van het Christus kind, 18e/19e eeuw
In staande pose op wolkenpartij, de achtergrond met stralenkrans. Met glazen ogen. [afgebroken vingers]
h. 36 cm, b. 16 cm, d. m.
Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen
[1]
30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam
h. 36 cm, b. 16 cm, d. m.
[1]
30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam