LOT 2359
General Art and Antique Sale
Italië, houten gestoken sculptuur voorstellende het Christuskind, 18e/19e eeuw
Met opgeheven hand, staande op kussen. Glazen ogen. {beschadigingen]
h. 70 cm, b. 28 cm.
Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen
[1]
30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam
h. 70 cm, b. 28 cm.
[1]
30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam