LOT 2370
General Art and Antique Sale
Italië, houten sculptuur van het Christus kind, 18e eeuw;
Begipst en polychroom geschilderd. Uitgevoerd met glazen ogen. Geplaatst op gemarmerde sokkel. (merendeel vingers manco, beschadigingen)
h. 58 cm
Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen
[1]
30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam
h. 58 cm
[1]
30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam