LOT 2390
General Art and Antique Sale
Italië, verguld houten een lichts kandelaar gevormd als putto, 19e eeuw;
Compleet met ijzeren beugel. (beschadigingen).
h. 30 cm
[1]
30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam
h. 30 cm
[1]
30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam