LOT 123
J. Cock
Portret van een lezende man, gesigneerd l.o.
Afmeting: Olieverf op doek, 57,5 x 42 cm.
24 Aug 2022
Netherlands, Rotterdam
24 Aug 2022
Netherlands, Rotterdam