J. DORMONT
Description EN
Nude, seen from behind. 1933.
Oil on board. Signed and dated 'J. Darmont / 1933'.
Beschrijving NL
Naakt, ruggelings. 1933.
Olie op board. Getekend en gedateerd ‘J. Darmont / 1933’.
Description FR
Nu de dos, 1933.
Huile sur carton. Signé et daté 'J. Darmont / 1933'.
Size: 60 x 51 cm, 72 x 63 cm
Description EN
Nude, seen from behind. 1933.
Beschrijving NL
Naakt, ruggelings. 1933.
Description FR
Nu de dos, 1933.
Size: 60 x 51 cm, 72 x 63 cm