LOT 62

J. Donker Duyvis, 20e eeuw

J. Donker Duyvis, 20e eeuw

“Portret van een dame met tennisracket”, gesigneerd r.o.

Olieverf op board, 68 x 53 cm.

05 Apr 2024
Netherlands, Rotterdam

J. Donker Duyvis, 20e eeuw

05 Apr 2024
Netherlands, Rotterdam