LOT 66
J. Pavlik (Tschechische School 20e eeuw)
Zonder titel, gesigneerd en gedateerd 'J. PAVLIK '90' (midden boven), acryl op board, 108x79 cm (met lijst: 128x98 cm)
22 Aug 2019
Netherlands
22 Aug 2019
Netherlands