LOT 46
J. le Blanc (pseudoniem voor A.C.W. Terhell) (1863-1949), gesign. l.o., Hollandse waterlandschappen, stel aquarellen
gesign. l.o., Hollandse waterlandschappen, stel aquarellen
02 Oct 2021
Netherlands, Hertogenbosch
02 Oct 2021
Netherlands, Hertogenbosch