LOT 38
J. v. Vliet
Varend schip op zee, gesigneerd 'J. v. Vliet' r.o.
Afmeting: Olieverf op doek, 28,5 x 38,3 cm.
24 Aug 2022
Netherlands, Rotterdam
24 Aug 2022
Netherlands, Rotterdam