LOT 51
J. van Doorn (1911-1993)
J. van Doorn (1911-1993)
J. van Doorn (1911-1993), 'Boerenhoeve met loslopende kippen', gesigneerd 'J. van Doorn' r.o.Olieverf op doek, 39,9 x 60 cmJ. van Doorn (1911-1993)
Afmetingen: Olieverf op doek, 39,9 x 60 cm
Kunstenaar: J. van Doorn (1911-1993)
14 Jun 2023
Netherlands, Rotterdam
J. van Doorn (1911-1993)
14 Jun 2023
Netherlands, Rotterdam