LOT 51

J. van Doorn (1911-1993)

J. van Doorn (1911-1993)

J. van Doorn (1911-1993), 'Boerenhoeve met loslopende kippen', gesigneerd 'J. van Doorn' r.o.Olieverf op doek, 39,9 x 60 cmJ. van Doorn (1911-1993)

Afmetingen: Olieverf op doek, 39,9 x 60 cm

Kunstenaar: J. van Doorn (1911-1993)

14 Jun 2023
Netherlands, Rotterdam

J. van Doorn (1911-1993)

14 Jun 2023
Netherlands, Rotterdam