LOT 6
J. van Doorn (1911-1993)
J. van Doorn (1911-1993), 'Boerenhoeve met loslopende kippen', gesigneerd 'J. van Doorn' r.o.
Afmeting: Olieverf op doek, 39,9 x 60 cm
15 Feb 2023
Netherlands, Rotterdam
15 Feb 2023
Netherlands, Rotterdam