LOT 87
J. van Duinstee en Hollandse School
20e eeuw.
Een aquarel met een boederij en een olieverf op paneel: zeilscheepje voor de kust.
43x34cm en 32x23 cm.
22 Aug 2019
Netherlands
20e eeuw.
43x34cm en 32x23 cm.
22 Aug 2019
Netherlands