JACQUES CHARLIER (°1939)
Description EN
'Biennale van de Kritiek' (1979). Series of five original designs in Indian ink. One monogrammed 'J.C'. We join: Original design in Indian ink for the Charleroi poster. Monogrammed 'J.C.'. And: Original design for the bilingual brochure (the Biennale also ran in Charleroi). Indian ink. Three sheets A3, folded. One with monogram 'J.C.'. And: Nine printed posters for the event in Antwerp and Brussels. Slight damage. All monogrammed.
Beschrijving NL
'Biennale van de Kritiek' (1979). Reeks van vijf originele ontwerpen in Oost-Indische inkt. Eén gemonogrammeerd 'J.C'. Bijgevoegd: Origineel ontwerp in Oost-Indische inkt voor de affiche van Charleroi. Gemonogrammeerd 'J.C.'. En: Origineel ontwerp voor de tweetalige brochure (de Biënnale liep ook in Charleroi). Oost-Indische inkt. Drie bladen A3, gevouwen. Een met monogram 'J.C.'. En: Negen gedrukte affiches voor de manifestatie in Antwerpen en Brussel. Lichte beschadigingen. Alle gemonogrammeerd.
Description FR
'Biennale de la critique' (1979). Série de cinq dessins originaux à l'encre de Chine. L'un d'eux porte le monogramme 'J.C'.
On y joint: Dessin original à l'encre de Chine pour l'affiche de Charleroi. Monogrammé 'J.C.'.
Et: Dessin original pour la brochure bilingue (la Biennale s'est également déroulée à Charleroi). Encre de Chine. Trois feuilles A3, pliées. Une avec le monogramme 'J.C.'.
Et: Neuf affiches imprimées pour l'événement à Anvers et Bruxelles. Légers dommages. Toutes monogrammées.
Size: 600 x 423 mm (x5)
Description EN
Beschrijving NL
Description FR
Size: 600 x 423 mm (x5)