JACQUES ROSSEELS (1828-1912)
Description EN
Wooded landscape.
Canvas. Signed 'J. Rosseels'.
Provenance and certificate: De Kunstkamer, Herentals, 26.3.1994
Beschrijving NL
Boslandschap.
Doek. Getekend 'J. Rosseels'.
Herkomst en echtheidscertificaat: De Kunstkamer, Herentals, 26.3.1994
Description FR
Sous-bois.
Toile. Signée 'J. Rosseels'.
Provenance et certificat d'authenticité: De Kunstkamer, Herentals, 26.3.1994
Description EN
Wooded landscape.
Canvas. Signed 'J. Rosseels'.
Beschrijving NL
Boslandschap.
Doek. Getekend 'J. Rosseels'.
Description FR
Sous-bois.
Toile. Signée 'J. Rosseels'.