JACQUES SEEUWS
Swan
Bureau et sa chaise
Tube d'acier laqué noir, formica et bois.
Bureau en stoel
Zwart gelakte stalen buizen, formica en hout.
1959.
H.95 cm L.120 cm P.60 cm/H.95 cm L.45 cm P.47 cm
Provenance/Herkomst:
Vakgroep Architectuur en Stedenbouw, Universiteit Gent
Bibliographie/Bibliografie:
Alfred Hendrickx en het fifties-meubel in Belgie,M.De Kooning, F.Floré, I.Strauwen, 2000, p. 33.
Swan
Bureau et sa chaise
Bureau en stoel
1959.
Provenance/Herkomst:
Bibliographie/Bibliografie: