LOT 108

JACQUES SEEUWS

Swan
Bureau et sa chaise
Tube d'acier laqué noir, formica et bois.
Bureau en stoel
Zwart gelakte stalen buizen, formica en hout.
1959.
H.95 cm L.120 cm P.60 cm/H.95 cm L.45 cm P.47 cm

Provenance/Herkomst:
Vakgroep Architectuur en Stedenbouw, Universiteit Gent

Bibliographie/Bibliografie:
Alfred Hendrickx en het fifties-meubel in Belgie,M.De Kooning, F.Floré, I.Strauwen, 2000, p. 33.

27 May 2019

Swan
Bureau et sa chaise
Bureau en stoel
1959.

Provenance/Herkomst:

Bibliographie/Bibliografie:

27 May 2019