JAMES ENSOR (1860 - 1949)
JAMES ENSOR (1860 - 1949) - "Le meuble hanté" - Ets - Gesigneerd in potlood 1888 in potlood - TAEVERNIER plaatnr 22 - 13,5 X 8,8 CM
17 May 2024
Belgium, Ostend
17 May 2024
Belgium, Ostend