JAN MULDER (1895-1988)
Description EN
'Meisjes', 1932.
Oil on canvas.
Signed and dated 'J. Mulder/ 1932'.
Handwritten label on the reverse.
Expo:
Gallery Van Langenhove, Ghent, Retrospective Jan Mulder, 3.4-2.5.1993
Beschrijving NL
'Meisjes', 1932.
Olie op doek.
Getekend en gedateerd 'J. Mulder/ 1932'.
Handgeschreven etiket op verso.
Expo:
Galerij Van Langenhove, Gent, Retrospectieve Jan Mulder, 3.4-2.5.1993
Description FR
'Meisjes', 1932.
Huile sur toile.
Signée et datée 'J. Mulder/ 1932'.
Etiquette manuscrite au revers.
Expo:
Galerie Van Langenhove, Gand, Rétrospective Jan Mulder, 3.4-2.5.1993
Size: 45 x 38 cm, 58 x 50 cm
Description EN
'Meisjes', 1932.
Oil on canvas.
Expo:
Beschrijving NL
'Meisjes', 1932.
Olie op doek.
Expo:
Description FR
'Meisjes', 1932.
Huile sur toile.
Expo:
Size: 45 x 38 cm, 58 x 50 cm