JAN MULDER (1895-1988)
Description EN
Girl in greek chiton, 1932.
Oil on canvas.
Signed and dated 'J Mulder 1932'.
Expo:
Gallery Van Langenhove, Ghent, Retrospective Jan Mulder, 3.4-2.5-1993.
Beschrijving NL
Meisje in tuniek, 1932.
Olie op doek.
Getekend en gedateerd 'J Mulder 1932'.
Expo:
Galerij Van Langenhove, Gent, Retrospectieve Jan Mulder, 3.4-2.5-1993.
Description FR
Jeune fille en tunique, 1932.
Huile sur toile.
Signée et datée 'J Mulder 1932'.
Expo:
Galerie Van Langenhove, Gand, Rétrospective Jan Mulder, 3.4-2.5-1993.
Size: 84 x 69 cm, 92 x 77 cm
Description EN
Girl in greek chiton, 1932.
Oil on canvas.
Expo:
Beschrijving NL
Meisje in tuniek, 1932.
Olie op doek.
Expo:
Description FR
Jeune fille en tunique, 1932.
Huile sur toile.
Expo:
Size: 84 x 69 cm, 92 x 77 cm