Jan Saverys (1924-2017) - Abstrait gris n°84, 1953
Jan Saverys (1924-2017)
Abstrait gris n°84, 1953
Huile sur toile.
Signée et datée en bas à droite.
Olieverf op doek.
Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd.
81 x 100 cm
Provenance: Exposition/Tentoonstelling:
1977: Palais des Beaux-Arts, Charleroi, Art Abstrait.
1987: PMMK, Oostende, Abstracte Kunst
Provenance/Herkomst:
Collection privée / Prive collectie, Lasne.
Jan Saverys (1924-2017)
Abstrait gris n°84, 1953
Huile sur toile.
Olieverf op doek.
81 x 100 cm
Provenance/Herkomst: