LOT 149

JAPON XVIIème siècle

JAPON XVIIème siècle

Gold lacquered wooden deity head.
H. 58 cm.
Accidents, lunges and misses. Restorations.

24 Jan 2020

JAPON XVIIème siècle

H. 58 cm.

24 Jan 2020